De medewerkers van Vastenactie

Iedereen die bij Vastenactie werkt, zet zich elke dag weer in om te zorgen voor een beter leven voor iedereen, waar ook ter wereld.

Peter van Hoof

 

Peter van Hoof
directeur

  • e-mail: peter.vanhoof@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Johan Compier

 

Johan Compier
campagnes

  • e-mail: johan.compier@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Silvi Hurkmans

 

Silvi Hurkmans
projecten

  • e-mail: silvi.hurkmans@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008 / 06 - 8685 0303 

Merel van Andel

 

Merel van Andel
projecten

  • e-mail: merel.vanandel@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Femke Wiltenburg

 

Femke Wiltenburg
donateurs & projecten

  • e-mail: donateurs@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Virginia Oemed

 

Virginia Oemed
donateurs

  • e-mail: virginia.oemed@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Angelique Steysel

 

Angelique Steysel
scholen

  • e-mail: angelique.steysel@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008 / 06 - 3738 6687 

Petra Janssen

 

Petra Janssen
vrijwilligers

  • e-mail: petra.janssen@vastenactie.nl
  • telefoon: 070-779 6008 / 06 - 8681 6245 

Margot de Zeeuw

 

Margot de Zeeuw
marketing & communicatie

  • e-mail: margot.dezeeuw@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Hanneke Verwimp

 

Hanneke Verwimp
communicatie

  • e-mail: hanneke.verwimp@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Kitty Trilsbeek

 

Kitty Trilsbeek
marketing & communicatie

  • e-mail: kitty.trilsbeek@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Catrina Hindriks

 

Catrina Hindriks
front office

  • telefoon: 070 - 779 6008
  • e-mail: catrina.hindriks@vastenactie.nl

Frans Vermeulen

 

Frans Vermeulen
ICT

  • e-mail: frans.vermeulen@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008

Mark van Rijn

 

Mark van Rijn
financiële administratie

  • e-mail: mark.vanrijn@vastenactie.nl
  • telefoon: 070 - 779 6008